מי אנחנו?

אודות החברה

"זבולון עדירן" הינה חברה משפחתית עם ניסיון של למעלה מ- 30 שנה אשר מנוהלת ע"י האחים עדי וערן זבולון, שניהם בעלי השכלה בתחומי ההנדסה, הבנייה והאדריכלות.

 

החברה שותפה בבנייתם ובהקמתם של עשרות פרויקטים בבניה רוויה ובבניה פרטית של צמודי קרקע יוקרתיים באזור גוש דן והשרון.

 

החברה מתמחה בעבודות שלד וגמר באיכות גבוהה ועושה שימוש במיטב חומרי הבניה, המיכון, הטכנולוגיה ובכח אדם יוצא מן הכלל. בחברה מועסקים מהנדסים, מנהלי פרויקטים ומנהלי עבודה מהטובים בתחום, האמונים על קידום, ניהול ופיקוח העבודות. כמו כן, לחברה שורה של יועצים מקצועיים מובילים בתחומם, המלווים את פעילותה מתחילת פרויקט ועד לסיומו.

 

משרדי החברה ממוקמים בהרצליה ופעילות החברה מתמקדת באזור השרון ובגוש דן, הקרבה לאתרי הבניה וריכוזם באזור גאוגרפי אחד, מאפשרים ניהול שוטף של כלל הפרויקטים במקביל ומעקב יום יומי מטעם הנהלת החברה. החברה מתמקדת במספר מוגבל של פרויקטים ובכך מאפשרת לעצמה להעניק ללקוחותיה את תשומת הלב הנדרשת.

"זבולון עדירן" רשומה ברשם הקבלנים בסיווג  100 ג 4 וחברה בהתאחדות הקבלנים והבונים בישראל ומחויבת לכל כללי האתיקה המקצועית. 

  • על התהליך

על התהליך

בניית בית כוללת שלבים רבים ומורכבים, החל מהתכנון, דרך הבניה ועד הכניסה לבית. איכות הבית תלויה בין היתר באיכות הביצוע ובהתנהלות בעלי המקצוע באתר ולכן, נדרשת תשומת לב יתרה לבחירת הקבלן הראשי של הפרויקט. אומנם שלב התכנון הינו שלב נפרד ומקדים לשלב הביצוע אך בחירת קבלן ראשי מנוסה ומקצועי, יכולה להועיל עוד בשלב התכנון ולמנוע נזקים ועלויות מיותרות ללקוח.  אצלנו בזבולון עדירן רואים כמה צעדים קדימה. אנו יודעים מה חשוב עבור עבודות השלד והגמר עוד בשלב התכנון ויתרה מכך, אנו יודעים לייעץ ללקוח ככל ואלמנט תוכנן שלא בצורה הנכונה והמתאימה ביותר לתוצר הסופי. 

הצוות

עדי זבולון, בוגר הנדסאי בניין וערן זבולון, בוגר הנדסאי אדריכלות, מנכ"לים ומייסדים של חברת הבנייה זבולון עדירן. אומנם חברתנו עוסקת בבניה מזה כ- 30 שנה אך אהבתנו לתחום הבנייה החלה עוד בילדותנו. התיאור המדויק שלנו -  אנשי משפחה, יזמים, ספורטאים ולפני הכל – אנשים של אנשים.

הצוות המקצועי והניהולי של החברה הינו בעל ניסיון של שנים בתחום הבניה, בעל הרישיונות וההסמכות הנדרשים בתחום. כמו כן, מרבית עובדי השטח של החברה מועסקים על ידה במערכת יחסים ארוכת שנים. אצלנו בחברת זבולון עדירן שמים דגש על משפחתיות, דאגה ללקוח גם לאחר סיום הבנייה והכל תוך הקפדה על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וסטנדרט בניה שאינו מתפשר. מבחינתנו בקצה – קיים לקוח, אנחנו האמא והאבא שלו, המשפחה שלו לאורך כל הדרך. 

הנדסאי בניין
הנדסאי אדריכלות
תרשים אירגוני

קצת מהתקשורת